Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

ERC Ingolstadt - Nuremberg Ice Tigers Typy

Odświeżać
Zakończone 01/03 13:00
Country: Niemcy
League: DEL

Przegląd meczu

Dnia 01.03, w Niemcy, mecz pomiędzy ERC Ingolstadt i Nuremberg Ice Tigers odbędzie się w ramach turnieju DEL. Mecz rozpocznie się o 13:00. Możesz znaleźć statystyki gry i oparte na nich prognozy na tej stronie, jeśli jesteś zainteresowany zakładami sportowymi.

H2H i poprzednie wyniki

ERC Ingolstadt i Nuremberg Ice Tigers rozegrały ze sobą 28 raz na lodowisku hokejowym, gdzie ERC Ingolstadt wygrało 21, a Nuremberg Ice Tigers wygrało 6 gier. Łączna różnica bramek dla wszystkich rozegranych meczów to 111-62. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 11.01.26, a końcowy wynik to 1:4.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
3
0

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
ERC Ingolstadt
ING - %
Nuremberg Ice Tigers
NIT - %

Wskazówki dotyczące zakładów

ERC Ingolstadt

3 / 10 ostatnich meczów ERC Ingolstadt we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji

ERC Ingolstadt

5 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się ERC Ingolstadt zwycięstwem w 2. tercji

Nuremberg Ice Tigers

5 / 10 ostatnich meczów Nuremberg Ice Tigers we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji

Postaw:1x2 - 2 okres - Z1

ERC Ingolstadt

2 / 10 ostatnich meczów ERC Ingolstadt we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji

ERC Ingolstadt

5 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się ERC Ingolstadt zwycięstwem w 1. tercji

Nuremberg Ice Tigers

4 / 10 ostatnich meczów Nuremberg Ice Tigers we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji

Postaw:1x2 - 1 okres - Z1

ERC Ingolstadt

2 / 10 ostatnich meczów ERC Ingolstadt we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji

ERC Ingolstadt

3 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się ERC Ingolstadt zwycięstwem w 3. tercji

Nuremberg Ice Tigers

2 / 10 ostatnich meczów Nuremberg Ice Tigers we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji

Postaw:1x2 - 3 okres - Z1

ERC Ingolstadt

4 / 10 ostatnich meczów ERC Ingolstadt we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji

Nuremberg Ice Tigers

2 / 10 ostatnich meczów Nuremberg Ice Tigers we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji

Nuremberg Ice Tigers

2 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Nuremberg Ice Tigers zwycięstwem w 1. tercji

Postaw:1x2 - 1 okres - Z2

ERC Ingolstadt

9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach ERC Ingolstadt nie zremisowało

ERC Ingolstadt Nuremberg Ice Tigers

6 / 10 of the last matches between the teams ended in a win

Nuremberg Ice Tigers

10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Nuremberg Ice Tigers nie zremisowało

Postaw:Podwójna szansa - 12

ERC Ingolstadt

6 / 10 ostatnich meczów ERC Ingolstadt we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

ERC Ingolstadt

8 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem ERC Ingolstadt

Nuremberg Ice Tigers

6 / 10 ostatnich meczów Nuremberg Ice Tigers we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Nuremberg Ice Tigers

8 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Nuremberg Ice Tigers

Postaw:Zwycięzca - Zespół 1

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.03.2026 18:42

ERC Ingolstadt przegląd

Na tej stronie można znaleźć wszystkie dostępne statystyki meczów hokejowych ERC Ingolstadt. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 3.3 goli strzelonych na mecz i 2.8 straconych goli na mecz. Całkowita liczba bramek zdobytych i straconych przez drużynę to 6.1. Z tych 10 gry ERC Ingolstadt wygrał 6 i przegrał 4 meczów. Ponadto klub hokejowy zdobył 33 i stracił 28 bramek.

Nuremberg Ice Tigers przegląd

Ta strona przedstawia wszystkie dostępne statystyki gry Nuremberg Ice Tigers w 10 meczach hokejowych, w których grali. Nuremberg Ice Tigers wygrał 4 i przegrał 6 gier w tych meczach. Biorąc pod uwagę ich występy, tracą średnio 3.2 bramek na mecz i zdobywają 2.4 goli. Łączna średnia bramek strzelonych i straconych przez drużynę to 5.6. Klub zdobył 24 i stracił 32 goli.

Przepowiednie meczów

Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych ERC Ingolstadt i Nuremberg Ice Tigers przewidzieliśmy, że 1x2 - Z1 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu. Dlatego nasz obliczony współczynnik dla tego wyniku to 1.6, jeśli zakład wygrywa.

01/03/2026

ERC Ingolstadt

13:00

Nuremberg Ice Tigers

Bet:1x2 - Z1

Kursy:1.60

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.03.2026 18:42